Arrow, kısıtlı ve iyi korunan bir ağdan, daha açık ve erişilebilir bir alana, güvenli, garantili ve kesin veri aktarımı sunar. Tüm değerli verileriniz, şifreleni, parmak izlerinden arındırılır ve gerekirse maskelenerek iletilir.

Veri her geçen gün kuruluşların en önemli varlığı haline geliyor. Şirketlerin değerleri, doğru verinin miktarı ile ölçülürken, veri kaçağına göz yumulması göz açıp kapayıncaya kadar hızlı şekilde itibar kaybına neden olurken, harcanan para ve emek boşa gidiyor. Günümüz iletişim çağı. Çok hızlı, güvenlir ve entegre iletişim bugünün en temel standartı haline gelirken, kazananla, kaybedeni belirliyor. Veri güvenliği ile erişim arasında muazzam bir denge bulmamız gerekiyor. Bu sayede kurum ve devlet değerler , operasyonel performans ve hatta askeri sırlar tehlikeye atılmadan günlük operasyonumuz devam edebilir.

Arrow modüler yazılım mimarisi ve lisans modeli ile, kolay entegrasyon sağlarken, gereksiz özelliklerin ilk günden satın alınmasını zorunlu tutmaz ve performans ihtiyacı durumunda donanım değişikliği maliyeti çıkarmaz. Angora Mühendislik Takımı tarafından geliştirilen esnek yazılım altyapısı, özel çözümlere izin verir. Böylece sınırlı bir fonksiyon seti ile kısıtlanmazsınız.

ICAP Entegrasyon ve Lisanslama

Arrow, verinizin doğru ve güvenli şekilde aktarılması için tasarlanmıştır. Veri kaçağını engellemeye yönelik raporlama sunar. Kişilerin hareketlerini takip eder ve olası bir ihlalde ilgili üst yöneticisine haber verir. Ayrıca taşınan verinin üzerindeki parmak izlerini yok eder.

Yine de tüm bunların yeterli olmadığı durumlarda, ICAP desteği ile harici güvenlik cihazları ile veri alış verişinde bulunarak taşınacak dosyanın güvenliğini en üst düzeye çıkartır .

Fonksiyon temelli lisans modeli ile sadece ihtiyacınız olan fonksiyonlara sahip olursunuz. Donanım ihtiyacınızı destekler niteliktedir. Eğer fonksiyonel ihtiyacınız değişir ve donanımız yeterli kalmazsa, herhangi bir masrafa neden olmadan donanım değişikliği sağlanır.

Tek Yönlü Garanti Donanımı

Arrow özel donanımsal yapısı sayesinde tek yönlü veri aktarımını garanti eder. Angora Network tarafından geliştirilen tek yönlü fiber aktarım modülleri ile, ters yönde trafik göndermek fiziksel olarak engellenmiştir. Diğer bakır arayüz veya SFP arayüzü sahibi cihazların aksine yazılımsal olarak geri dönüş sağlama ihtimali yoktur.

Arrow donanımları sahip olunan fonksiyon lisanslarını desteklemeyi garanti eder. Eğer sahip olunan lisanslar, mevcut donanım performansından fazlasını gerektirirse, donanım değişikliği Angora Networks tarafından yapılır. .

Arrow Güvenli Veri Diyotu

Geliştirilebilir Fonksiyon Seti

Angora Networks sözlerini yerine getirir. İhtiyaçlarınız özel çözümler gerektirir ve kimse sizi kendi ürününün özelliklerine zorlayamaz. Aksine sizin ihityaçlarınıza uyulmak zorundadır. Özel ihtiyaçları olan farklı şirketler, yeni protokollerin trafiklerinin taşınmasını, ilave bir ücrete tabi olmadan isteyebilir. Angora'da biz, farklı karakterde işlerin, farklı çözümlere tabi olduğunu ve konu güvenlik olunca tek sonuç olmadığını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden gerekli yeni protokol desteklerini ücretsiz sunuyoru


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle hemen iletişime geçin, kurumsal ağınızla ilgili problemleri beraber çözelim!

Teknik Özellikler

  Özellik
  Açıklama
  İşletim Sistemi 
  Debian tabanlı Angora OS
  Protokol Desteği
  Web Dosya Transferi, Samba, Syslog, SNMP, Scada, Web API, HTTP,HTTPS vb.
  Güvenlik
  PKI Şifreleme, Parmakizi temizleme, veri maskeleme, karantina, hiyerarşik yapı
  Kullanıcı yönetimi
  Önceliklendirme, ast/üst ilişkilendirme, kullanıcı temelli özellik erişimi, rehber servisleri ile entegrasyon, dosya tipi kontrolü, protokol tipi kontrolü, kota yönetimi
  Loglama
  Aktarım kaydı, kullanım ihlali, SIEM entegrasyonu, alarm yönetimi, API ile harici haberleşme  
  Harici Uygulama Desteği  
  ICAP tabanlı antivirüs, antimalware, DLP
  Yönetim
  Web arayüzü, RestAPI, Mobil uygulama
   
  Özelleştirme 
  Protokol desteği, kayıtlar, özel çözümler

Arrow veri diyotu Ürün Broşürü

İndir

Arrow veri diyotu Ürün Datasheet

İndir

Referanslarımız


Destek
Türkçe