Yerli Akıl, Küresel Teknoloji

Angora Networks, Kurulduğu yıl olan 2016’dan itibaren tamamen kendi öz sermayesi ile ürün geliştirme ve üretim aşamalarını hızlıca tamamlayarak yerli ağ cihazları üreticisi kimliği ile tanıtım faaliyetlerini başlatmış ve kısa süre içinde bir çok köklü kurumu referansları arasına katmıştır. Angora Networks bu başarısını sektörde on yılları kapsayan bilgi birikime sahip uzman kadrosu sayesinde elde etmiştir.


Angora Networks, endüstri standartlarına uyumlu, tüm fonksiyonları ilk günden çalışan, fiziksel ve teknolojik olarak sağlam ve satılmaya hazır ürünlerin yaratılması için gerekli altyapıyı geliştirmiştir. Angora Networks ürün portföyü bu sayede, müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını karşılayan, global standartlarda yüksek teknolojili ve inovatif ürünlerden oluşmaktadır. Angora Networks ürünleri, müşterilerinin sınırlı kaynaklarını doğru çözümlere yönlendirmesini sağlar.
Angora Networks ar-ge faaliyetlerinden elde ettiği iletişim ağları (Network) alanındaki birikimini Profesyonel Hizmetler olarak tüm iş ekosistemi ile paylaşmaktadır. Ürünlere ait çevrimiçi destek ve sürekli güncellenen dokümantasyon, kullanıcıların çok hızlı ve güvenli bir şekilde cihazlarını devreye almalarına ve işletmelerine imkan vermektedir. Angora Networks 81 ile yayılan bayi ve servis ağı ile, tüm ürünleri için en kısa süreli servis seviyelerini taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz

«Yüksek kaliteli yerli ürünler ve hizmetler sunarak BT’yi bir yenilik merkezine dönüştürmek.»Misyonumuz

«Network Teknolojileri Üreticisi odağını koruyarak, seçkin kurumsal müşteriler için uzun dönemli ve stratejik yaklaşımıyla tercih edilen üretici olmak.»

Referanslarımız

 

Teknoloji Ortaklarımız

 

Tarihçe

Anahatlarıyla Hikayemiz.
 • 2020Yeni Nesil Ürünler

  Büyüme, Yurtdışı Operasyon ve Yeni Nesil Ürünlerin geliştirilmesi
 • 2019Satış Kanalları

  Rafta Hazır Ticari (RAHAT/COTS) ürün satışı ve Satış Kanallarının oluşturulması
 • 2018İlk Ürün

  24-Port Switch (PoE ve no-PoE)
 • 2017İlk Hizmetler

  Danışmanlık, Bakım Hizmetleri ve Ürün Arge Faaliyetleri
 • 2016Kuruluş

Destek
Türkçe