İhracata Tam Gaz Devam
02/03/2017
Öğretmenler Günü
11/24/2020

Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, EGM Bilgi Teknolojileri Dairesi tarafından yürütülen Kent Güvenliği Yönetim Sistemleri’nin ( KGYS ) gerekliliklerine uygunluk testlerini başarıyla geçti. Kent Güvenliği Yönetim Sistemleri’nin ( KGYS ), ülke genelinde yayılan güvenlik kameralarını izlemek için sağlam ağ altyapısına dayanan kritik bir projedir.

Angora Networks endüstriyel 8 port Layer 2+ Yönetilebilir Ağ Anahtarları, testleri başarıyla geçmiş ve projenin zorlu ağ performans gereksinimlerini karşıladığı konusunda EGM tarafından onaylanmıştır. Bu gereksinimler arasında çeşitli fiziksel ve elektriksel performansların yanı sıra trafik şekillendirme (traffic shaping) ve paket kaybı gibi fonksiyonel performanslar da bulunur. Dahili trafik şekillendirme yetenekleri ile Angora Networks endüstriyel anahtarlar, tüm testleri başarıyla geçmiş ve EGM’nin ülke çapındaki projelerine katılım sertifikası almıştır.

Angora Networks, bir Türk üreticisi olarak bu onaylı listede yer almanın gururunu yaşamakta ve Türkiye Emniyet Güçleri ile olan bu kritik işbirliği için heyecan duymaktadır. Angora Networks ® Hakkında Türkiye’nin önde gelen İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak BT’yi bir inovasyon merkezine dönüştürür. Angora Networks, uzun vadeli ve stratejik yaklaşımıyla tercih edilen üretici olmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli hizmetlerle desteklenen ürünleri ile Angora Networks, kritik kurumsal iletişim ağları için güvenilir bir iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. © 2019 Angora Networks ®, Tüm hakları saklıdır. Angora Networks logosu, Angora Networks’te belirtilen ürün ve hizmetler, Angora Networks ® şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Burada belirtilen diğer tüm marka isimleri sadece tanımlama amaçlıdır ve ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek
Türkçe