Angora Networks ® Cisco ISE entegrasyonu tamamladı.
06/25/2021
Görünürlük, Güvenlik, Maliyet: Packet Broker
10/02/2022

Ankara, Türkiye – 26 Ağustos 2021 – Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ® Açık Kaynak kodlu PacketFence NAC entegrasyonunu tamamladı.


PacketFence https://www.packetfence.org/ tam olarak desteklenen, güvenilir, Ücretsiz ve Açık Kaynaklı bir ağ erişim kontrolü (NAC) çözümüdür. Kayıt olma ve düzeltme için sabit bir portal, merkezi kablolu ve kablosuz yönetim, 802.1X desteği, sorunlu cihazların 2inci katman izolasyonu, Snort IDS ve Nessus güvenlik açığı tarayıcısı ile entegrasyon içeren etkileyici bir özellik seti barındırır. PacketFence, küçükten çok büyük heterojen ağlara kadar tüm ağları etkili bir şekilde korumak için kullanılabilir. Türkiye’de uçtan uca PacketFence desteği Alaattin Bilişim (http://www.alaattin.com.tr/) tarafından verilmektedir.


Değerli bir iş ortağımız olan Alaattin Bilişim ile birlikte tamamladığımız testlerle Angora Networks ağ anahtarları 802 1x entegrasyonu kapsamında PacketFence NAC ile tam uyumlu şekilde çalışmaktadır. Kıymetli müşterimizin ihtiyaç duyduğu tüm 802 1x özellikleri desteklenmektedir PacketFence ve Angora Networks çözümüne çalışır halde anahtar teslimi sahip olmak mümkün hale gelmiştir.


Angora Networks, müşterilerini en yüksek kalitede ürün ve hizmetlerle desteklemek için çok çalışmaktadır. Yazılım geliştirmedeki çevikliğini ve gücünü pazarın avantajına olacak şekilde müşterilerine sunmaktadır. Uzun yıllar sonucu elde edilen saha deneyimini ve uzmanlığını pazarın ve müşterilerinin işletme problemlerinin çözümüne etkin şekilde uygulamaktadır. Bu yaklaşım en başta kullanıcılar olmak üzere tüm paydaşlar için bir kazan-kazan senaryosudur.

Angora Networks ® Hakkında
Türkiye’nin önde gelen İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak BT’yi bir inovasyon merkezine dönüştürür. Angora Networks, uzun vadeli ve stratejik yaklaşımıyla tercih edilen üretici olmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli hizmetlerle desteklenen ürünleri ile Angora Networks, kritik kurumsal iletişim ağları için güvenilir bir iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

© 2021 Angora Networks ®, Tüm hakları saklıdır. Angora Networks logosu, Angora Networks’te belirtilen ürün ve hizmetler, Angora Networks ® şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Burada belirtilen diğer tüm marka isimleri sadece tanımlama amaçlıdır. Adı geçen tüm üçüncü taraf ticari markalar ilgili sahiplerine aittir ve/veya ait olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek
Türkçe