Artık TGSK Üyesiyiz!
01/29/2021
Angora Networks ® Cisco ISE entegrasyonu tamamladı.
06/25/2021

Ankara, Turkey – February 12, 2021 Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, Yetkili Eğitim Merkezi olarak önde gelen ağ eğitim merkezlerinden Knowledge Club ile protokol imzaladı.

Knowledge Club (https://www.knowledgeclub.net/ ), iş ortaklarına ve müşterilerine gerekli çözüm hizmetlerini tam inovasyonla sunmak için 15 yıllık saha tecrübesiyle Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Afrika’da ağlar, sistemler, büyük veri, programlama, bulut çözümleri ve yazılım geliştirme alanlarında eğitim, danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunan bir BT şirketidir. Knlowledge Club 3 farklı ülkede, Türkiye, Ukrayna ve Slovakya’da kendi ofisine sahiptir.

Knowledge Club ile yakın ve güçlü ortaklığımızla Angora Networks, kendi ürünleri ve hizmetleri hakkında hem teorik hem de pratik eğitim vermekten gurur duymaktadır. Müfredat Türkçe ve İngilizce’yi içerecek şekilde çok dillidir.

Angora Networks, müşterilerini en yüksek kalitede ürün ve hizmetlerle desteklemek için çok çalışmaktadır. Eğitim, önleyici desteğin çok önemli bir parçasıdır ve teknolojiye aşinalığı artırır. Kendi alanlarında uzmanlarla yapılan işbirliği, en başta kullanıcılar olmak üzere tüm paydaşlar için bir kazan-kazan senaryosudur.

Angora Networks ® Hakkında Türkiye’nin önde gelen İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak BT’yi bir inovasyon merkezine dönüştürür. Angora Networks, uzun vadeli ve stratejik yaklaşımıyla tercih edilen üretici olmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli hizmetlerle desteklenen ürünleri ile Angora Networks, kritik kurumsal iletişim ağları için güvenilir bir iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

© 2021 Angora Networks ®, Tüm hakları saklıdır. Angora Networks logosu, Angora Networks’te belirtilen ürün ve hizmetler, Angora Networks ® şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Burada belirtilen diğer tüm marka isimleri sadece tanımlama amaçlıdır ve ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek
Türkçe