Angora Networks® ve Knowledge Club, Yetkili Eğitim Merkezi için protokol imzaladı
02/12/2021
Angora Networks ® PacketFence NAC entegrasyonu tamamladı.
09/01/2021

Ankara, Türkiye – 21 Haziran 2021 – Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ® Cisco ISE entegrasyonunu tamamladı.

Cisco Inc. ( https://cisco.com ) İnternetin çalışmasında temel taşlar olan ağ anahtarı ve yönlendirici pazarında Dünya lideridir. Cisco Identity Services Engine (ISE), son derece güvenli ağ erişim denetimini sağlayan, politika uygulamasını otomatikleştiren bir çözüm sunar. ISE, yazılım tanımlı erişimi güçlendirir ve BT ortamlarında ağ segmentasyonunu otomatikleştirir.

Değerli bir müşterimiz ile yapılan projede Angora Networks ağ anahtarları 802.1x entegrasyonu kapsamında Cisco ISE ile tam uyumlu şekilde çalışacak yazılım geliştirmeleri tamamlanmıştır. Bu yazılım geliştirme ile müşterimizin ihtiyaç duyduğu 802.1x, AAA, Change of Authorisation (CoA), profiling, posturing, dinamik VLAN ataması, dinamik ACL ataması, RADIUS TACACS+ ve benzeri gibi özellikler desteklenir duruma gelmiştir. Tüm fonksiyonları Cisco anahtarlar için kullanılan profiller ile çalışacak şekilde geliştirilmiş, ve mevcut ISE yapılandırmasında değişiklik gerektirmemektedir. 

Angora Networks, müşterilerini en yüksek kalitede ürün ve hizmetlerle desteklemek için çok çalışmaktadır. Yazılım geliştirmedeki çevikliğini ve gücünü pazarın avantajına olacak şekilde müşterilerine sunmaktadır. Uzun yıllar sonucu elde edilen saha deneyimini ve uzmanlığını pazarın ve müşterilerinin işletme problemlerinin çözümüne etkin şekilde uygulamaktadır. Bu yaklaşım en başta kullanıcılar olmak üzere tüm paydaşlar için bir kazan-kazan senaryosudur.

Angora Networks ® Hakkında

Türkiye’nin önde gelen İletişim Ağı ekipmanı üreticisi Angora Networks ®, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak BT’yi bir inovasyon merkezine dönüştürür. Angora Networks, uzun vadeli ve stratejik yaklaşımıyla tercih edilen üretici olmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli hizmetlerle desteklenen ürünleri ile Angora Networks, kritik kurumsal iletişim ağları için güvenilir bir iş ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.  

© 2021 Angora Networks ®, Tüm hakları saklıdır. Angora Networks logosu, Angora Networks’te belirtilen ürün ve hizmetler, Angora Networks ® şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Burada belirtilen diğer tüm marka isimleri sadece tanımlama amaçlıdır. Adı geçen tüm üçüncü taraf ticari markalar ilgili sahiplerine aittir ve/veya ait olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek
Türkçe